Зворотний дзвінок Авторизація

Плоскостопість

Потрібно купити взуття для лікування плоскостопості? Вам сюди!

Плоскостопість, на жаль, - не така вже й рідкість сьогодні. Про це можна судити хоча б по надзвичайно високому попиту на ортопедичне взуття для профілактики і лікування плоскостопості.

Лікар ставить діагноз і розписує схему лікування. Обов'язковим пунктом в ній буде носіння спеціального взуття, щоб зміцнити поздовжньо-поперечний звід стопи, сформувавши правильну арку, і ліквідувати патологію. Завдання батьків-купити дійсно справжне ортопедичне взуття, завдання продавця-вибрати у постачальника і запропонувати батькам правильні і якісні черевики і туфлі, сила лікування і профілактики яка не буде полягати тільки в назві, а в самій суті.

Істинно ортопедичне взуття

У цій категорії пропонуємо вам купити оптом ортопедичне взуття для профілактики і лікування плоскостопості. Ми гарантуємо, що це дійсно правильне взуття, і його призначення підтверджено рекомендаціями фахівців. Всі представлені на сторінці моделі покликані боротися з плоскостопістю, і будьте впевнені: вони ефективні.

Дитячі ортопедичні тапочки-ідеально в дитячий сад

Вельми затребувані дитячі ортопедичні тапочки-до речі, це унікальний товар, який на нашому ринку пропонує тільки наша компанія. Затребувані вони тому, що в дитячих садах сьогодні встановлено правило – в якості змінного взуття носити саме закриті моделі. Дітям, які проходять лікування плоскостопості, раніше доводилося взувати громіздкі високі черевики, що для приміщення і не зручно, і не естетично.

Наші ж тапочки з підошвою з коркового дуба і верхньою частиною з м'якого текстилю – ідеальний варіант змінного взуття. Зовні точнісінько виглядають як домашнє взуття, вони при цьому виконують як профілактичну, так і лікувальну функцію, а тому і дуже популярні.

Сандалі-взимку і влітку

Ортопедичний сандалі і туфлі також не мають сезонної прив'язки, оскільки при настанні холодів цілком можуть змінити місце проживання з вулиці на приміщення, перебравшись в категорію змінного взуття. Серед зими, в школі або дитячому центрі кожна модель продовжує свою боротьбу з ворогом на ім'я плоскостопість.

Ми розфарбували наше ортопедичне взуття в яскраві кольори, проігнорувавши нудні будні лікування і потішивши хлопчаків і дівчат можливістю залишатися модними і ошатними в лікувальних і профілактичних моделях.