Зворотний дзвінок Авторизація

Варусні стопи

Ортопедичне взуття для лікування варусної постановки стоп і клишоногості

Окремою позицією в асортименті ортопедичного та профілактичного взуття стоїть категорія моделей, призначених для виправлення варусной деформації і клишоногості. Така відособленість пояснюється характером викривлення, коли дитина спирається на зовнішній край стопи і клишоногить. Коригування такої деформації передбачає особливу конструкцію антіварусного ортопедичного взуття, і ви можете замовити у нас будь-яку з моделей.

В асортименті сандалі і черевики, показані до носіння дітям з діагнозом "варусна постановка стоп" або "клишоногість", і придбання потрібної моделі буде передувати обов'язкове призначення фахівця.

На цій сторінці пропонуємо вам купити оптом антиварусне ортопедичне взуття. Це дійсно рентабельна пропозиція, оскільки сьогодні, на жаль, дуже багато дітей отримують дану форму викривлення - ми можемо судити про це за статистикою запитів і кількості напрямків від лікарів-ортопедів. Крім того, процес лікування досить довгий і охоплює відносно тривалий період. Протягом цього проміжку часу дитяча стопа продовжує рости, і батькам доводиться перевзувати ніжки з однієї пари взуття в іншу, змінюючи черевики, що виправляють варус або клишоногість, на сандалі – і навпаки, поки діагноз не досягне статусу "завершено".

Пропонуючи вам купити оптом ортопедичне взуття для виправлення варусної деформації, ми надаємо відмінну можливість поповнити асортимент ваших торгових точок правильним взуттям, яке дійсно працює. І це не голослівне твердження: наше взуття рекомендують ортопеди при лікуванні варусной постановці стоп і клишоногості.

Кожна модель обов'язково оснащена спеціальним каблуком, конструкція якого відповідає відповідним медичним стандартам: каблук подовжений у напрямку до зовнішньої сторони взуття (тобто його форма віддзеркалить форму каблука Томаса, встановленого у взутті, яка показана при плоскостопості і вальгусній постановці стоп).

І звичайно ж, в наших моделях присутня найнеобхідніша складова конструкції для антіварусной взуття-саме вона створює потрібний лікувальний ефект. Це спеціальна колодка, яка відхилена до зовнішньої сторони на сім градусів в порівнянні з тією, яка встановлена в повсякденному взутті.

Категорія "ортопедичне взуття для лікування варуса" також доповнена моделями, спрямованими на виправлення варусної постановки, супроводженої плоскостопістю (так зване взуття для плосковаруса). В цьому випадку устілка такого взуття включає супінатор.

Власне, у нас ви можете купити антиварусне взуття для будь-якого діагнозу, як з супінатором, так і без. Яка модель рекомендована в кожному конкретному випадку, визначає лікар, а наше з вами завдання-допомогти дитині якомога швидше стати здоровим.