Зворотний дзвінок Авторизація

27-а Міжнародна медична виставка " PUBLIC HEALTH 2019»


У жовтні 2019 року ми відвідали виставку «PUBLIC HEALTH». Власне, вже не в перший раз. Дана виставка є значущою подією галузі в Україні і одним з помітних заходів виставкової медичної індустрії в Європі. Ті, хто хочуть купити ортопедичне взуття оптом, часто шукають постачальника в інтернеті. Але є й ті, хто вважає за краще перед покупкою помацати продукцію руками, поговорити при зустрічі. І, виставка для цього-хороший привід.
Аналогічна виставка 18-го року була веселішою, але все ж ми знайшли нових клієнтів. І, що завжди приємно, побачилися з нашими діючими клієнтами, так би мовити,"звірили стрілки". Зустріти однодумців завжди приємно ;) як цікаво обговорити зміни в перевагах покупців, попліткувати про наболіле, похвалити один одного, якщо є за що, послухати зауваження, зробити висновки. 
Дуже приємно подивитися в очі своїх клієнтів - дії людей, відкритих до нового. Рідні душі :)
Ми, як завжди, розмістили на виставкових полицях ортопедичні подушки, масажні килимки, доросле і дитяче ортопедичне взуття. До речі, з того моменту наш асортимент поповнився. Є нові моделі кросівок, з'явилися нові масажні килимки.
А ось до речі, і ми :)
До зустрічі на нових виставках!

Для замовлення продукції ви можете перейти за посиланнями в бланк замовлення:


Новинка №2 - нові моделі ортопедичного взуття.Як ефективно продавати ортопедичне взуття?

Коментар