Зворотний дзвінок Авторизація

Переполох на ринку дитячого взуття близько. Новинка №4

Так, так ми знаємо, що ринок ортопедичного взуття переповнений пропозиціями на будь-який смак і гаманець. "Ну чим тут здивуєш" - подумаєте ви. 

А ось і здивуємо! - скажемо миСмеюсь

Новий продукт

Чекайте принципово новий продукт, якого поки немає ні у кого – ортопедичне взуття на поліуретановій підошві з вбудованим поздовжньо поперечним супінатором. Унікальність в технології виробництва, яка нова для ортопедії - про це трохи нижче.

Анатомическая стелька

"Ну це вийде дуже дорогий продукт" - скажете ви.

І тут ми знову вас здивуємо: роздрібна ціна такого взуття буде в діапазоні 300-350 грн, що є винятковою ціною для ортопедичного взуття.

Саме унікальність технології дозволяє робити взуття за такою ціною : прямий прилив + поліуретанова підошва + поздовжньо-поперечний супінатор для підтримки стопи при плоско-вальгусній постановці.

Отже, основні переваги для ваших клієнтів:

  • ефективність за рахунок вбудованого поздовжньо-поперечного супінатора
  • відмінна ціна за рахунок технологічного ноу-хау
  • зручна, легка і еластична поліуретанова підошва

Які переваги цей продукт може дати вам? 

  • новий продукт - новий інформаційний привід-нові продажі;
  • збільшення середнього чека (прийшли за черевиками + купили тапочки);
  • мінімальні вкладення в порівнянні з іншим взуттям - близько 2 тис. грн за ростовку;
  • відсутність яскравої сезонності - тапочки купують цілий рік.

Так що готуйтеся до плідної співпраці Подмигиваю

Порадувати своїх клієнтів нашою новинкою ви можете вже зараз.  

5775880ee27f8155a31b7a50Ортопедичні тапочки – модель 09-116 - перша модель, яка вже є в наявності на складі. Доступна до замовлення.

09-116

09-116 8

Модель, скоріше, більше підійде для хлопчиків. Дизайн-нічого зайвого, просто джинсові тапочки, які допоможуть утримати поздовжньо-поперечний звід стопи дитини. При цьому за доступну ціну, що дуже до речі для сьогоднішніх реалій.

З цим взуттям ми продовжимо тестувати ринок на предмет нового підходу в ортопедії, на який серед великої кількості ортопедів є запит: відсутність надмірно жорсткого задника. Багато сімейних лікарів і педіатри, (в тому числі дуже відомий публічний доктор - ви його знаєте) пропонують використовувати задник не надто високий, без особливого ущільнення, роблячи упор на корекцію за рахунок форми устілки. Ми багато в чому підтримуємо цей підхід. Так як знаємо не з чуток, як допомагає при вальгусе взуття з такою формою устілки (наприклад, взуття з корковою устілкою). Знаємо, як важливо м'язам розвиватися, а не бути скутими надмірно жорстким взуттям. Знаємо, як корисна рухливість і вправи для голеностопа.

Час іде

Час йде, і кожен вирішує для себе, чи готовий він йти вперед і пробувати щось нове, або залишитися на місці.

Ми любимо йти зі змінами в ногу, або, ще краще, трохи їх випереджати. Так можна не тільки виживати, а й розвиватися.

Чи будуть ще моделі?

Звичайно ж, будуть і інші моделі. Але спочатку нам потрібно зрозуміти зворотний зв'язок про це взуття від вас, оптових клієнтів, а вам отримати її від кінцевих споживачів. Робіть замовлення, і тестуйте взуття з вашими покупцями.

 

P. S. не втомимося повторювати свою позицію щодо ортопедичного взуття: взуття – тільки один із заходів в контексті комплексної роботи з деформаціями стоп. Адже крім утримання стопи від деформації за допомогою ортопедичного взуття важлива так само рухливість і сильні м'язи стопи. У розвитку м'язів стопи вашим клієнтам допоможуть ортопедичні килимки і вправи на них .

Правильна подушка "Метелик" при кривошиї у новонародженихАнтисептик Defender і Hand Protektor за оптовою ціною

Коментар