Зворотний дзвінок Авторизація

Практичні поради, як збільшити продажі

Нижче буде кілька рекомендацій щодо різних товарів і заснованих на власному досвіді.

Масажні килимки: навіщо посилання на відео

Для багатьох товарів ми зняли ролики з оглядом чи інструкцією з використання. Для зручності створили розділи-плейлісти на ютуб-каналі.


Для масажних килимків це відео з вправами, короткі та повні версії.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLxTrRrysUNTMc2GKnjS46R3A6Ez3YXMjI


QR-коди з посиланнями на відео розміщені на упаковці килимків, у різних мовних версіях

Відсканувавши QR-код, клієнт отримує ролик із заняттям на такому ж килимку, і дитина може просто повторювати за відеорядом.

Якщо сказати про наявність QR-коду з відео занять на упаковці в процесі презентації масажного килимка клієнту, то ймовірність покупки різко зростає, так як людина отримує готове та дієве рішення для лікування та профілактики деформацій стопи.

Навіть якщо клієнт вже купив килимок, обов'язково потрібно говорити про наявність qr-коду покупцям: це надалі принесе користь у процесі використання, клієнти будуть за це вдячні продавцю і з більшою ймовірністю прийдуть за покупкою ще раз.

Ортопедичні подушки

Для Бьюті подушки від зморшок Olvi "Butterfly" з ефектом пам'яті знято відмінний яскравий ролик, що описує застосування та переваги подушки, у кількох версіях

https://www.youtube.com/playlist?list=PLxTrRrysUNTPYi7HqgHexZ5_MStn0ZQR-

QR-код із посиланням на відео також надрукований на вкладиші до подушки


Чим це допоможе вам:

  • ви можете завантажити та розмістити відео на своїх сайтах, у соцмережах - покупець зможе побачити товар “наживо”, у русі, та інформація про переваги, якість та використання мотивує до покупки;
  • ви або ваші продавці можуть отримати необхідну інформацію про товар та його переваги, що допоможе грамотно консультувати покупців, а значить неминуче підвищить продажі.

Б'юті-подушка - чудовий подарунок до 8 березня

І це чудовий інфопривід, щоб нагадати про себе існуючим клієнтам, а також залучити нових.

Можна зробити це за допомогою смс або email розсилки, а можна розмістити в соцмережах вітальний пост із пропозицією деяких товарів в якості подарунка жінкам.

Подушка Баттерфляй від ОЛВІ – справді чудовий та корисний подарунок. Ви можете сміливо рекомендувати її для придбання

Ортопедичне взуття

Для ортопедичного взуття ми зняли відео про переваги та якості, а також оглядові ролики деяких моделей https://www.youtube.com/playlist?list=PLxTrRrysUNTPhgQAbAUQ1j1Rk10Whmu6E

Масажні килимки "Ортек": інформація для оптових клієнтів

Коментар